שליח עד הבית חינם בקנייה מעל 300 ש״ח
-

האתר “שנגרילה ” (להלן “האתר”) הוא אתר המשמש לרכישת מוצרי טקסטיל אקססוריז לעיצוב הבית באופן מקוון והנך מוזמנת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש שיפורטו השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, כגון: תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל הגולשים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכן אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לך את המידע המוצג באתר ללא תקלות או הפרעות, אך קיים סיכוי לתקלות צד ג’ או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לך בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות באתר. אפוא, החברה מציעה למכירה באתר מגוון רחב של מוצרי טקסטיל ואקססוריז לעיצוב הבית. המוצרים המוצעים באתר מצויים במלאי החברה, אלא אם צוין אחרת, אולם אין החברה מתחייבת להחזיק מלאי מסוים של המוצרים וכמות המוצרים שבידיה הינם בשיקול דעתה הבלעדי. הנך מודע/ת, כי תמונות המוצרים באתר הן להמחשה בלבד ותיתכן סטייה קלה בחדות הגוונים ולא תהא כל תלונה כלפי החברה ו/או מי מעובדיה ככל שתהיה סטייה שכזאת. מוסכם ומובהר, כי החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי להציג תמונות מדויקות ככל האפשר. המשתמש מודע כי אין לעשות שום שימוש בתמונות המוצגות באתר, לרבות כל מלל אחר הקשור לפריטים המוצעים למכירה באתר ו/או תמונות, מלל או אחר הקשור לאתר עצמו, ו/או הקשורות לרשתות החברתיות השונות והפרסומים השונים. התמונות המוצגות באתר ערוכות על ידי החברה בלבד והן במסגרת תוכן המדיה שלה. המשתמש מודע, כי כל שימוש אסור ו/או המפר זכויות יוצרים בין של החברה ובין של צד ג’ יגרום לנקיטת הליכים משפטיים כנגדו בהתאם לדין ולהוראות החוק.

האחריות על טיב המוצרים חלה על היצרן/היבואן שלו על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. אחריות החברה למוצרים הנמכרים מוגבלת לגובה עלות המוצר ללקוח בלבד.

מדיניות החזרים וביטול עסקה 

האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ”א 1981 (להלן: החוק) ולתקנותיו, עם זאת, פירוט החזרות והחלפות קיים בהתאם לנאמר בסעיף החלפות/החזרות..

אבטחת מידע ופרטיות

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשות הרשומות באתר ו\או מנויים/ות הרשומים/ות באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע, מוסכם בזאת כי לגולשים/ות, משתמשים/ות וחברים/ות באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “שנגרילה”.

איזור שיפוט

בעת שאתם/ן עושים/ות שימוש באתר ובמקרה בו התגלתה כל מחולקת אתם/ן מסכימים/ות להלן, כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב

עגלת קניות

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.